مشتریان گرامی به محض این كه سفارشتان را دریافت كنیم، كالای مورد نظر را برایتان ارسال خواهیم كرد.تمامی محصولات اورجینال بوده و به دست مشتری میرسد خرید پستی ریش تراش موزر اصل،خرید ریش تراش مردانه،جشنواره فروش اینترنتی ریش تراش ...) و محصول دیگر در فروشگاه اینترنتی فروشگاهی متناسب برای همه سلیقه ها...درب منزل تحویل بگیرید و پول آن را پرداخت کنید نحوه خرید اینترنتی: بر روی کلیک بر روی دکمه خرید پستی , فرم خرید را تکمیل کن تا فردا یا چند روز دیگر مامور پست سفارش را درب منزل به شما تحویل دهد . لازم نیست نگران واریز پول و ایستادن در صف بانک باشی چون مامور پست بعد از تحویل کالا , وجه آن را از شما دریافت می کند . به همین سادگی ...... آسان خرید كنید آسان تحویل بگیرید ...ارائه محصولات با کیفیت بالا و بسته بندی مناسب و با کیفیت و همچنین گارانتی تعویض محصولات نشان از اهمیت رضایت مشتری در نزد ما می باشد.... شما می توانید سوالات احتمالی خود را از ما بپرسید بعد از ثبت سفارشتان واحد مشاوره با شما تماس می گیرند... خرید ویژه ریش تراش موزر ساخت آلمان

خرید ویژه ریش تراش موزر ساخت آلمان
نمایندگی فروش ریش تراش موزر ساخت کشور آلمان با ضمانت اصل بودن
قالب وبلاگ
آیا می دانید تاریخچه اصلاح صورت از خیلی وقت های پیش عصر هجر تا اکنون بوده است در این مقاله که از مقالات انگلیسی نیز در آن استفاده شده است تاریخچه ریش تراش و اصلاح صورت را برایتان خواهیم گفت:

از بین بردن موهای
اضافی بدن شده است بخشی از بهداشت انسان از سپیده دم تاریخ بوده است. در طول قرن ها، این عمل در خدمت به معنی همه چیز را از موقعیت اجتماعی عالی رتبه به اعمال ندامت. و به عنوان سنت از تراشیدن است در گام با فرهنگ جهانی تبدیل شده است، به طوری که بیش از حد ابزار تجارت دارند.
بسیاری از ما را انتخاب کنید تا یک تیغ صورت تراشی حداقل هر چند روز، و اگر چه اصلاح کمی خسته کننده، آن را بیش از حد از بدون هیچ زحمتی نیست. آن بوده است نه کاملا آسان، هر چند. اجازه دهید یک نگاه تاریخ اصلاح.
شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید بیش از ۲۵ هزار مو به سفتی و ضخیمی سیم مسی سالانه ۳ هزار ساعت از وقت مردها را به خود اختصاص می دهد. در ادامه می خواهیم نگاهی داشته باشیم به این موهای دردسرساز در گذر تاریخ!
آرایشگر یا سلمانی کسی است که به اصلاح موی سر و زیبایی سر و صورت مردم می‌پردازد. از دهۀ ۱۳۲۰ شمسی به آن آرایشگر نیز می‌گویند. محل کار این افراد، دکان سلمانی یا به‌صورت تلخیص، سلمانی (و نیز "آرایشگاه") نامیده می‌شود.
حدود ۱۰۰ هزار سال قبل بازمی‌گردد. نخستین بار این انسان‌های نئاندرتال بودند که شروع به تراشیدن، تاتو کردن و نقاشی کردن بدن خود کردند. انسان‌های نئاندرتال حتی به دلایلی دندان‌های خود را سوهان‌کاری می‌کردند. بررسی نقاشی‌های غارهای باستانی نشاندهنده شیوه‌هایی است که انسان‌های اولیه از آنها برای تراشیدن موها استفاده می‌کردند. در ابتدا آنها از دو تکه صدف به عنوان موچین استفاده می‌کردند و موها را بیرون می‌کشیدند. موچین‌ها در طول تاریخ به عنوان محبوب‌ترین وسیله آرایشی مورد یاقی ماندند و از سوی مردان و زنان متمدن برای برداشتن توأم با درد موی صورت و بدن مورد استفاده قرار گرفتند.

تراشیدن حذف مو، با استفاده از یک تیغ صورت تراشی و یا هر نوع دیگر از تیغه پیاده سازی، به آن را تکه تکه پایین به سطح پوست و یا در غیر این صورت است. تراشیدن است که اغلب توسط مردان به حذف موهای صورت و توسط زنان انجام می شود به حذف پا و زیر بغل مو. مردی به نام پاک تراشیده

 قبل از ظهور ریش تراش، مو گاهی اوقات با استفاده از دو پوسته به جلو و مو و یا با استفاده از آب و یک ابزار تیز برداشته شد. در حدود 3000 سال قبل از میلاد هنگامی که ابزار مس توسعه داده شد، ریش تراش مس اختراع شد. ایده ی یک رویکرد زیبایی شناسی به بهداشت شخصی ممکن است در این زمان آغاز شده است، هر چند کشیش مصری ممکن است چیزی شبیه به این در اوایل انجام می شود. اسکندر کبیر به شدت اصلاح در طول سلطنت خود در قرن 4 قبل از میلاد ترویج زیرا او معتقد به آن نگاه کرد tidier. [] در برخی از قبایل بومی آمریکا، در زمان تماس با مستعمرات بریتانیا، مرسوم برای مردان و زنان به حذف تمام بدن بود مو با استفاده از این روش.

نخستین تیغ‌های صورت‌تراشی ۳۰ هزار سال با استفاده از سنگ
آتش‌زنه، درست شدند. این تیغ‌ها را شاید بتوان نخستین تیغ‌های بک بار مصرف محسوب کرد
به خاطر اینکه تیغ‌های درست شده با سنگ آتش‌زنه به سرعت کند می‌شدند.

 


دو نوع ریش تراش دستی وجود دارد: تیغ راست و ایمنی ریش تراش. ریشتراش بیشتر به ریش تراش دو لبه، لبه تک، ریش تراش انژکتور، ریش تراش کارتریج و ریش تراشها تقسیم می شوند.

 برداشتن مو با موچین:  ۵۰ سال قبل از میلاد، رمی ها به تقلید از ژولیوس سزار شهامت به خرج می دادند، درد را تحمل می کردند و موهای صورت را تک تک با انبرهایی مثل موچین برمی داشتند! ۱۰۰ سال بعد از میلاد، در زمان امپراطور «مادریانوس»، داشتن ریش دوباره مرسوم شد. البته علت ریش داشتن او مخفی کردن زشتی صورتش بود

  ۱۵۰۰ تا ۱۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح: در این دوره در کشورهای اسکاندیناوی تیغ‌ها بسیار هنرمندانه ساخته می‌شد. تیغ‌هایی از گورهای باستانی دانمارک به دست آمده‌اند که پوشش چرمی تزئین شده با نقوش اساطیری دارند، همچنین تیغ‌های برنزی برجسته‌کاری پیدا شده‌اند که دسته‌های به شکل سر اسب دارند.

   سال ۱۷۷۰: زنان فرانسوی موی سر خود را به صورت کامل می‌تراشیدند تا بتوانند از کلاه‌گیس‌های زینتی مد روز استفاده کنند.  سال‌های پایانی قرن هجدهم: استفاده از تیغ‌هایی باب شد که دسته چوبی L شکل داشتند و موسوم به تیغ‌های PERRET بوند. این تیغ‌ها از بریده شدن عمیق صورت پیشگیری می‌کردند اما هنوز این تیغ‌ها خصوصیات کامل یک تیغ ایمن را نداشتند. با این همه اختراع این تیغ‌ها آغاز انقلاب تیغ‌های ایمن بود.

ریش تراش های در حال حاضبر:

تیغ الکتریکی (ریش تراش برقی) شامل مجموعه ای از تیغه های نوسانی و یا چرخش، که در پشت یک صفحه نمایش فلز سوراخ که از آینده در تماس با پوست آنها را مانع و رفتار بسیار شبیه تیغه دوم در یک جفت قیچی برگزار شد. هنگامی که تیغ است در برابر پوست برگزار شد، سبیل طریق سوراخ هایی در روی صفحه نمایش فشار با نوک انگشت و توسط پره های در حال حرکت قطعه قطعه. در برخی از طرح تیغه استوانه ای دوار. در بعضی دیگر آنها یک یا چند دیسک چرخش و یا مجموعه ای از تیغه نوسان هستند. هر طراحی است یک حرکت مطلوب بر روی پوست برای بهترین اصلاح کنندگان و تولید کنندگان ارائه راهنمایی در این. به طور کلی، تیغه های دایره ای یا استوانه ای (دوار نوع ریش تراش) حرکت در یک حرکت دایره و تیغه نوسان (فویل نوع ریش تراش) حرکت به چپ و راست. هیتاچی ریش تراش فویل نوع با یک تیغه های دوار که به طور مشابه به مونتاژ تیغه ماشین چمن زنی چمن حلقه نوع عمل تولید کرده است. اولین تیغ الکتریکی توسط یعقوب شیک در سال 1928 ساخته شده است.


آیا دنبال ماشین ریش تراش موزر اصل با کیفیت و گارانتی معتبر هستی؟

ایا می خواهید با قیمت مناسب ریش تراش اصل موزر را خریداری نمایید

پس روی عکس زیر برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/611/1831544/ff.jpg

طبقه بندی: دستگاه ریش تراش مردانه moser،
پرفروش ترین ها: تاریخچه ماشین ریش تراش، تاریخچه اصلاح،
پیشنهادات ویژه ما به شما: ریش تراش موزر آلمانی، چرا باید دستگاه ریش تراش بخریم؟، اصلاح صورت آقایان، همه چیز در مورد ماشین ریش تراش، خرید اینترنتی ریش تراش موزر اصل آلمان، سایت موزر، برای چهره شما چه مدل ریش و سیبیلی مناسب است؟، خرید اینترنتی ریش تراش فیلیپس، موزر اصل، خرید ریش تراش موزر اصل،
[ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 ] [ 06:06 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
ماشین اصلاح موزر مردانه تحت لیسانس آلمان با ضمانت اصل بودن و کیفیت برای اولین بار در کشور عزیزمان

12 ماه گارانتی تعویض رایگان

پشتبانی سفارش و خرید پیامکی ریش تراش موزر از طریق پیامک به 50002030235 در عرض چند ساعت پاسخ شما از طریق پیامک داده می شود.


توجه : مشتری گرامی کالا از تهران به کلیه شهرها و روستاها طی چند روز ارسال می شود
کالا دارای ضمانت اصل بودن و مهلت تست می باشد

به مدت محدود به دلیل قدردانی از اعتماد و خرید شما مشتریان گرامی قیمت ماشین اصلاح موزر از از 95000 هزارتومان به 75000 تومان به مدت محدود کاهش یافت

1 سال گارانتی معتبر و تعویض شرکت لوتوس برای ریش تراش موزر حامی خرید شما و رضایت تان از محصولات فروشگاه موزر 1 می باشد

در صورت هرگونه سوال در مورد ماشین اصلاح موزر با شماره 50002030235 پیامک بزنید
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/489/1464039/telgram.png
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic